VİVA BİLGİSAYAR
Toplu SMS Hizmeti

VİVA Bilgisayar Markası olan HATAY TOPLU SMS
VİVA BİLGİSAYAR

Hatay Toplu SMS, kurumlar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamakta. Ticari İşletmeler için Toplu SMS; müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajı geçmenizi ve ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde ve doğrudan hedef kitleye yapmanızı sağlar.

Viva Bilgisayar bünyesindeki Hatay Toplu SMS, Kurumsal SMS platformu ile hızlı, kolay, etkili, güvenli ve işinize değer yaratacak kurumsal SMS iletişim çözümleri sunuyoruz. Tüm kurumsal SMS ihtiyaçlarınızı en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılıyor, size uçtan uca ve entegre çözümler sunuyoruz. GSM şirketlerinin, 1 hafta ya da 1 ay süreyle geçerli olan ve dönem sonunda kullanmadığınız SMS’lerin silindiği SMS paketlerinden sıkıldınız mı? Sadece tek yöne değil her yöne dilediğiniz şekilde SMS gönderebildiğiniz ve dönem sonunda silinmeyen SMS paketlerimi kullanmak istiyorsunuz? Üstelik bunu en ekonomik fiyatlarla yapmak için doğru yerdesiniz. Dilerseniz, SMS’lerinize “Originatör” tanımı vererek “başlıklı” ya da “isimli” tabir edilen SMS’ler de gönderebilirsiniz.

Toplu SMS

Hatay Toplu SMS, SMS ve ses uygulamaları inşa edebilmeniz için standart web dili kullanmanıza izin verir. Dünyadaki tüm operatörlere bağlanmanızı sağlar ve bunları temiz, güçlü bir API üzerinden sunar.

Mobil Ödeme

Müşterilerinize alternatif ödeme yöntemi sunmak ister misiniz? Cep telefonlarından gönderecekleri bir mesaj ile ödemenizi anında alabilir, bunu periyodik olarak da yapabilirsiniz. Ödeme almak artık çok basit ve hızlı…

Sesli Mesaj

Kampanyalarınız, duyurularınız, ürünleriniz ses ile hayat buluyor… Şimdi sesin etkisini müşterilerinize/kullanıcılarınıza yansıtın. Ses ile iletişim engellerini ortadan kaldırın. Etkili iletişim için Ses’i kullanın.

Telefon

İşletmenize ait sabit telefon hattı olması önemlidir. Bu hattın gelişmiş özelliklere sahip olması ise Hatay Toplu SMS ile mümkündür. Viva Bilgisayar standart sabit hatlardan aldığınız hizmetin çok ötesinde bir telefon hizmeti sunuyor.

Toplu MMS

Artık sizi hikayenin tamamını göndermekten alıkoyan iletişim engellerini ortadan kaldırabilirsiniz. Resim gönderme yeteneği ile beraber mesajlarınız öncekillerden daha isabetli, daha canlı ve her zamankinden daha ilham verici olmasını sağlıyoruz.

Faks

Hatay Toplu SMS ile dünyanın her yerine artık kolayca faks gönderebilir veya istediğiniz her yerden faksınızı alabilirsiniz. Bunun için artık bir faks cihazına ihtiyacınız yok. Tek tuşla aynı anda yüzlerce faksı gönderebilir, gelen fakslarınızı emailinizden okuyabilirsiniz.

Akıllı İletişimler İnşa Edin

Hatay Toplu SMS, SMS ve ses uygulamaları inşa edebilmeniz için standart web dili kullanmanıza izin verir. Dünyadaki tüm operatörlere bağlanmanızı sağlar ve bunları temiz, güçlü bir API üzerinden sunar. O yüzden favori programlama dilinizi ve bir web barındırma hizmeti alıp gelin ve bizimle birlikte iletişimin gelecek neslini inşa edin.

Bulut ile daha güçlü!

Biz bulut sistemler üzerinde inşa edildik. API’mız her zaman çalışır, sürekli güncellenir ve sizin ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak ölçeklenir. İletişimlerinizi bulut üzerine taşıdığınızda, ortada ayarlanacak hiçbir çetrefilli VPN veya yönetilecek hiçbir SMPP bağlantısı kalmaz. Sadece mesajınızı bize HTTP üzerinden gönderin ve biz de bunu dünyada herhangi bir yere iletelim.

SMS ve Uygulamalarımız

Birbirleri için yaratılmışlar!

Müşteri Bildirimleri

Müşterilerinize masalarının hazır olduğunu, paketlerinin teslim edildiğini veya faturalarının vadesinin geldiğini söyleyin. Bir SMS gönderdiğinizde, onu anında kullanıcılarınızın mobil telefonuna teslim edilmesini sağlarız.

Hesap Doğrulama

Kaydolma aşamasında bir hesaba bir gönderen başlığı atayın. Her kullanıcının benzersiz bir telefon numarası olduğunu kontrol ederek, mükerrer hesapları elemiş olursunuz. SMS, geniş ölçekte müşterilerinizi doğrulama açısından düşük maliyetli bir yoldur.

Grup Mesajlaşma

Yalnızca bir telefon numarası kullanarak SMS üzerinden iletişimi sağlarız. Grup mesajlaşma ile öğretmenler öğrencilerine bir ödev hakkında bilgi verebilir veya iş aradaşları herkesin yeni teklifi görmesini sağlayabilir.

Kullanıcı Güvenliği

Bu donanım fobisini unutun. Kullanıcıların telefonlarına tek seferlik geçici SMS şifreleri göndererek websitesi girişlerine ek bir güvenlik katmanı ekleyin. Bu ekstra adım, sitenize giriş yapan kullanıcının sizin istediğiniz olduğunu garanti eder.

VİVA BİLGİSAYAR

Copyright HIKVISION SILVER PARTNER VİVA BİLGİSAYAR. Tüm hakları saklıdır.